POKOJE DO WYNAJĘCIA NAD JEZIOREM

MRĄGOWO ul. Łąkowa 6/3 - Mazury - nad jeziorem Czos

Proponujemy Państwu wynajęm całorocznych pokoi w Mrągowie położonych nad jeziorem Czos. Z tarasu i okien pokoi roztacza się piękny widok na jezioro oraz Górę Czterech Wiatrów, na której znajduje się wyciąg narciarski. Mrągowo posiada korzystne warunki  uprawiania narciarstwa i snowboardingu. Ukształtowanie terenu oraz położenie wśród jezior sprawia, że nasza okolica doskonale nadaje się do uprawiania sportów (np. trasy dla rowerów górskich, pływanie, żeglarstwo itp.).
 
Dom Altana
Altana Widok z tarasu
Pomost i motorówka Jezioro Czos
Altana Altana
Taras Altana
Widok na jezioro Widok na jezioro

OPIS OBIEKTU:

  • Na parterze: znajdują się 2 pokoje 2 osobowe z możliwością dostawki wyposażone w TV, łazienkę z natryskiem i wc, wspólna dla gości kuchnia z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka, naczynia)
  • Na I piętrze: znajdują się 2 pokoje 2 osobowe z możliwością dostawki wyposażone w TV, łazienkę z natryskiem i wc, wyjście na duży zadaszony taras wyposażony w meble ogrodowe.
Pokój Pokój
Pokój Pokój
Pokój Pokój
Pokój Pokój
Łazienka Łazienka Łazienka
Łazienka Łazienka Łazienka
Łazienka Łazienka Łazienka

DO DYSPOZYCJI GOŚCI:

  • Do dyspozycji naszych gości prywatny pomost cumowniczo-wędkarski nad jeziorem, łódź wiosłowa, deska windsurfingowa, rowery turystyczne, miejsce na ognisko, grill, miejsce na zaparkowanie samochodów, altana ogrodowa wyposażona w stół oraz ławy.
  • Ponadto jest możliwość skorzystania ze skutera i szybkiej motorówki.
Ogród Ogród
Widok na jezioro Widok na jezioro

ODLEGŁOŚCI:

  • Jezioro Czos znajduje się w odległości ok. 50m od domu; nad jeziorem kąpielisko niestrzeżone i plaża, prywtny pomost cumowniczo-wędkarski w pobliżu las, wypożyczalnia sprzętu pływającego(ok. 600m), sklep spożywczy ok. 200m, liczne restauracje oraz bary w centrum Mrągowa.
Ogród Ogród

ATRAKCJE:

  • W mieście specjalnie dla turystów organizuje się imprezy kulturalne, z których najpopularniejsze to Międzynarodowy Festiwal Muzyki Country - Piknik Country w Mrągowie, Kabareton oraz Festiwal Kultury Kresowej.
  • W odległych o ok.20km  Mikołajkach - w sezonie liczne imprezy, nowoczesna tropikana w hotelu Gołębiewski, Wioska Żeglarska z licznymi pubami czynnymi do ostatniego klienta i wiele innych. 

KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ PLAN DOJAZDU DO MRĄGOWA

Cena wynajmu:

  • do uzgodnienia.
  • w cenie oferty pościel
  • Mile widziani goście bez zwierząt domowych
Taras przydomowy Taras przydomowy

KONTAKT:

Teresa Wilbik
Łąkowa 6/3
tel. (89) 741 43 33
tel. kom. 604 987 950
e-mail: wilbik1@o2.pl

WYCIĄG NARCIARSKI - GÓRA CZTERECH WIATRÓW - MRĄGOWO

Wyciąg narciarski Mrągowo Wyciąg narciarski Mrągowo
Wyciąg narciarski Mrągowo Wyciąg narciarski Mrągowo

więcej informacji: www.gora4w.mazury.info.pl


powrót do strony głównej