CAŁOROCZNE POKOJE DO WYNAJĘCIA

MIKOŁAJKI - MAZURY

Zapraszamy Państwa do wynajęcia całorocznych pokoi, położonych w Mikołajkach - kilkaset metrów od Hotelu Gołebiewskiego. Mikołajki według wielu opinii to swoista perła Mazur. Przybywając do naszego miasteczka turyści znajdują w nich niemal wszystko. Smak żeglarskiej przygody, liczne cykliczne imprezy organizowane przez miejskich rajców oraz mikołajskich resteuratorów. To niezapomniane wrażenia z wędrówek pieszych po bezdrożach Puszczy Piskiej, parku Dzikich Zwierząt  w Kadzidłowie. To niesamowite przygody w zmaganiach z nurtem królowej mazurskich rzek Krutni, z biegiem której każdego dnia płynie kilkadzisiąt kajaków.
Dom
Dom Posesja

OPIS OBIEKTU:

  • Na parterze znajdują się 4 pokoje 2-osobowe w tym dwa z możliwością dostawki, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka, komplet naczyń itp.). Każdy pokój posiada łazienkę z natryskiem i wc; ponadto TV-SAT oraz bezpośrednie wyjście do ogrodu.
  • Na piętrze znajduje się 5 pokoi 2-osobowych (w tym dwa z możliwością dostawki) z łazienkami (natrysk oraz wc) i TV-SAT.
  • Samochody można pozostawić na zamkniętym, oświetlonym, prywatnym parkingu.
  • Możliwość rozpalenia ogniska lub grilla (drewno zapewniamy). W ogrodzie do dyspozycji meble ogrodowe, huśtawka ogrodowa oraz ok. 450m2 posesji.
Salon Sypialnia
Sypialnia Sypialnia
Korytarz
Łazienka Łazienka

CENY:

  • ceny do uzgodnienia
  • możliwość zabrania zwierząt domowych za wcześniejszym uzgodnieniem.

OKOLICA:

  • Jezioro Mikołajskie znajduje się w odległości ok.100m. Nad jeziorem pomost, nieco dalej wypożyczalnia sprzętu wodnego (ok.300m), kąpielisko niestrzeżone (ok.100m)
  • Najbliższy sklep spożywczy - ok. 300m.
  • Letnia oferta Mikołajek zawiera szeroki wybór sportów wodnych (żeglarstwo, wędkarstwo, pływanie) różnorodne możliwości nadbrzeżnych spacerów, jazdy na rowerze czy jazdy konno. Wakacyjny pobyt można tu urozmaicić wizytą w Mazurkim Parku Krajobrazowym z bogatą florą i fauną lub wizytą w unikalnej stadninie Koników Polskich położonej w Popielnie, zaledwie kilka kilometrów od Mikołajek. W Porcie Jachtowym można też uczestniczyć w konkursie piosenki żeglarskiej 'Szanty w Mikołajkach'  lub popłynąć statkiem wycieczkowym szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich. W okolicy znajdują się także inne atrakcje - m.in: prom na linie, park dzikich zwierząt w Kadzidłowie, wieża obserwacyjna z widokiem na największe jezioro w Polsce - Śniardwy.
Droga Drzewo

DOJAZD:


KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ PLAN DOJAZDU DO MIKOŁAJEK

KONTAKT:

BARBARA KARWACKA
ul. Warszawska 14, 11-730 Mikołajki
tel.kom 0-609 575 701
tel.dom. 087-421 68 63

powrót do strony głównej